Basketball Vereniging Leiderdorp

Nieuwsartikel

zondag 9 juli 2017

Teamindeling nieuwe seizoen 2017/2018

Het seizoen 2016/2017 zit erop, de vakantie is begonnen en de voorbereidingen voor seizoen 2017-2018 zijn al weer in volle gang!

Hierbij de team-indelingen van de jeugdteams voor het nieuwe seizoen, we gaan er weer een mooi basketbaljaar van maken!
= Aankomend seizoen gaan we ook met een herenteam (H22) aan de competitie deelnemen.
= De jongste leden (U10) zullen beginnen met alleen trainen en bij voldoende aanwas en competenties zullen zij de tweede helft van het seizoen competitie gaan spelen.
= Als er vragen zijn neem dan even contact op met de TC of je trainer.

Voor nu wensen we jullie een heerlijke zomervakantie en tot in augustus, bij het BVL-kamp (18 t/m 20 augustus) en/ofde eerste training(en) die starten in de week van 21-25 augustus.

Groetjes van de Technische Commissie,
Simone en Wietse


M18:
Robin Zevenhoven
Mylou Roos
Sterre Kruijsen
Fleur Geelhoed
Latisha Emeis
Renee Wilthof
Roos Jansen
Melanie de Vos
Fee van der Mark (recr)
Megan Kagie (recr)

M16:
Liz van Kooij
Sanne van Ulden
Jotta Setzos
Fien van der Kooij
Cecilie van der Zwan
Isabelle de Meijere
Marit de Koster
Femke Lion

M14:
Dewi de Vos
Shriya Ramdas
Ruby Gans
Tessa Smittenaar
Esmée Schriek
Anique Nazloomian
Lizelot de Jong
Anna Mostert
Maddy Gans
Femmy Steen

J18-1
Jelle Hilhorst
Stan Hagele
Jip van Es
Mike Schouten
Derk Dielissen
Max van Tongeren
Len Tdlohreg
Niels Koster
Luis Brown

J18-2
Djoerd Belt
Rahul Ramdas
Jay van Zwieten
Orkun Akdeniz
Sytse Teeninga
Max Monkhorst
Jurre Smit
Dennis Jochems
Milan Schellekens
Sjoerd Meijer

J16-1
Mustafa Aljobori
Roby van Hal
Matteo Naimoli
Thijs Zoeter
Timon de Vries
Tom Labordus
Yannick Versteeg
Thijs van Wijngaarden
Sam Abspoel
Anton Groot

J16-2
Maarten Zilverentant
Wessel van Hooidonk
Ruben Naarden
Cayo Zandbergen
Menno Roos
Bora Conker
Ilkay Akgöz
Jarno van der Voort
Jelle Woltjer
Sven Hillebrand
Wouter de Koster

J14
Samuel Zevenhuizen
Chris Wals
Thijmen Zilverentant
Gideon Bos
D'quan Janga
Stijn Bavelaar
Storm van Koutrik
Mick Turner

X12-1 (gemengd)
Nasr El Karkouri
Yannick Wilthof
Tom Karstel
Noë Jongsma
Cyril Eck
Thijs Ginter
Quinn Preuninger
Thijn van Cleef
Cinar Baskoy
Ashraf Belkasmi

X12-2 (gemengd)
Moenieb Belaidi
Tom Woltjer
Stijn Labordus
Matthijs Berg
Finn van Koutrik
Tjeerd Hoekstra
Vita Brugman
Marit Bavelaar
Tessa Trentelman

X10 (gemengd)
Morris Schriek
Luuk Noé
Jimi Meskers
Julian Steen
Thiemen Akker
Mischa Maarschall
Hjordis Frijns
Bram Vlieland


Advertentie:

Reacties op dit nieuwsbericht:

Er zijn nog geen reacties op dit bericht geplaatst


0
1
2
3
4
5
6
7