Nieuwsartikel
meisjes bolwerk spelen superwedstrijd tegen Zoebas
Het zijn van die wedstrijden waarin opeens alles klopt. Zo'n wedstrijd speelden de meiden bolwerk tegen de junioren van onze bolwerkpartner Zoebas. Een afgetekende overwinning tegen een van de sterkste junioren teams in het rayon: 47 - 77. Tot waar is dit team in staat te komen?
Al vooraf was de drang tot revanche groot. Twee weken geleden werd nog afgetekend verloren van de Zoetermeerse ploeg. Toen ging het tot halverwege goed (28-29), maar bleek vooral het fysieke verschil te groot om te overbruggen en werd BVL in de tweede helft vakkundig opzij gezet (50-79). Nu waren de rollen totaal omgedraaid. Waar de vorige wedstrijd BVL nog verschillende blessures had (o.a. Birgitte Neuteboom en Miranda Righarts), was het nu Zoebas dat haar center (Linda Baatenburg de Jong) moest missen. Uiteindelijk scheelde dat behoorlijk in de reboundkracht van Zoebas. Voor Steffie Kreffer en Miranda Righarts was dit een bijzondere wedstrijd omdat zij als speelsters van Zoebas kadetten in hun eigen sporthal tegen hun eigen vereniging moesten spelen. Hierbij werden zij gesteund door een uitgebreide supporterschare en dit had duidelijk effect. De hele wedstrijd door speelden zij met meer dan 100% inzet en dit miste zijn uitwerking niet.
Vanaf het begin van de wedstrijd namen de meiden van het bolwerk het initiatief. Sterk geconcentreerd spelend werd Zoebas eigenlijk vanaf het begin van de wedstrijd aan de kant gezet. Linda Boschman en Birgitte Neuteboom kregen de ruimte om in de bucket naar hartelust te scoren en wanneer Zoebas de verdediging inside op orde hadden waren het Miranda Righarts en Nicole Hoogeveen die van buiten de bucket trefzeker waren waardoor BVL de voorsprong van 2-6 en 9-20 naar een 13-27 stand aan het einde van de eerste periode tilden. Een voorsprong die - naar later bleek - de basis voor de overwinning was. Het was ook een periode waarin op een zeer hoog niveau gespeeld werd aan bolwerk-zijde. De verdediging stond heel sterk, waarbij vooral Steffie Kreffer heel veel extra werk verzette en de aanval verliep op rolletjes.
In de tweede periode was het vooral de vraag of Zoebas in staat zou zijn om terug te komen in de wedstrijd. Dat was niet echt het geval. De voorsprong werd heel gecontroleerd vastgehouden en hoewel Zoebas toch wat van de eerste schrik bleek bekomen, waren zij niet in staat om de achterstand tot onder de tien punten terug te brengen. Het was vooral BVL-bolwerkspeelster Roos Noorder die Zoebas op dat moment in de wedstrijd hield. Tot de 7e minuut waarin Lara Moerer de stand op 23-38 bracht bleef de voorsprong op 15 punt hangen. De laatste minuten voor de rust kwam Zoebas toch nog wat dichterbij door scores van Mariette Krijgsman en Martine Gillesen tot 32-42 bij rust.
In de derde periode pakten meiden bolwerk de draad van de eerste periode weer op. Linda Boschman en Birgitte Neuteboom inside en Miranda Righarts en Steffie Kreffer outsider vergrootten de voorsprong snel naar 37-54, waarna Patience Dimandja met intercepties en fast-breaks de stand naar een 42-61 voorsprong aan het eind van de derde periode bracht. Daarmee was feitelijk de wedstrijd beslist. In de vierde periode was het verzet van Zoebas gebroken en konden de meiden bolwerk vrijelijk de wedstrijd uitspelen. Slechts Martine Gilissen van Zoebas kwam in die periode nog tot scoren, terwijl bij BVL iedereen die in het veld kwam ook direct dreiging had naar de Zoetermeerse basket. Via 42-69 door Zoe Schellingerhout, werd het uiteindelijk 47-77! Een zeer fraaie overwinning waar de meiden erg trots op mogen zijn! Als team werd een gemiddeld rendement behaald van 0.70 en dat is erg goed!
Scores: Birgitte Neuteboom (21 pnt; 13 reb; 1,35 rend.), Linda Boschman (15 pnt; 9 reb; 1,13 rend.); Patience Dimandja (14 punt); Miranda Righarts (11 punt; 9 ass); Nicole Hoogeveen (6 pnt); Steffie Kreffer (5 pnt; 8 int; 14 ass); Maaike Klompmaker (2 pnt); Zoe Schellingerhout (2 pnt); Lara Moerer (1 pnt); Renske Kallenberg (0).
Advertentie:
Reacties op dit nieuwsbericht:
doei
en terecht gewonnen.
Was de scheids goed? Maakt eigenlijk niet uit lekker boeie, want jullie zijn gewoon goed en hebben daarvoor geen goede scheids nodig(Y).
liefs my
en wie is rebecca dan? 
ik hoorde het grote nieuws vanochtend.
egt supperszzzz
gingen de spelletjes goed?
jmmr dat ik niet meespeelde.
leek me egt leuk.
maarja , stef en miran juichten al jullie fans??? hahahahhahha.
ik ga gewoon de volgende keer weer meespelen en dan winnen we nog dikker hahahahahaha.
me vader zei dat egt alle schoten in de eerste periode erin gingen.
egt cool dat moeten we vaker doen.
meestal gaan alle schoten mis en zit iedereen te balluh.
hahahahahaha.
en hadden we nu wel goede scheids?
kuzzz willemijn
liefs my
Een geweldige revanche, je ziet het gaat om je eigen kracht en die scheidsrechters (goed of fout) zijn niet zo belangrijk....
Te gek dat jullie hebbe gewonne!!!
Jammer da k er niej bij was...lag ziekies in me bedje

Majah...volgende keer beter...
Doegies
echt mega tof dat we hebben gewonne!!!! we gaan nu verder het hele seizoen alles winne ik voel het nu ook
haha-xxx-jes maaikie
maaruhh skr mooi dat we ze ingemaakt hebben
en hoe 

ps. en dan de volgende x maken we ze met 40 punten in he

zoebas met praatjes ja we maken ze weer in maar wij hebben gwoon lkkr gewonnuh... Al met al vond k t hele goede wedstr en hebben we goed samengespeeld (vond ik) Was lkkr veel publiek voor ons en sinds teide zat eigeluk veel mee (behalve dat ik na 5 min al door me enkel ging ) En ben nu dnk voorlopig uitgeschakeld maar dat maakt nix uit was t allemaal waard 

Gewoon lkkr trug gepakt en gefeliciteerd meiden,, Enne hopeluk winnen we nu gwoon weer ff alles heb alle vertrouwen in ons team.. Miranda veel plzier bij ajax he hebben het voor jou gedaan gehgeh en Roos (zoebas) Beterschap he goed gespeeld meiden was egt top!!!!!!! nu gaan we ook al die wedstrijden zo winne met 30 punten verschil:;
groetjes mij

Jah nicole je had gelijk nou en wij waren tog eerder he stef

nicole je heb helemaal gelijk dat iedreen individueel goed was maar die spelletjes gingen ook aardig ,, en stef gaf echt goede passes insite
We hebben gwoon een rendement van 0,70 hebben we nog nooit gehad volgens mii..Was lachen he!?!
We zijn trots op je!
Op naar de "road to the USA"!
Gr.Danny en de rest
En zoebas heeft hier ook nog nix gezegt geeft ook al weer wat aan
Het eerste comentaar is binnen van Zoebas
Ik vond het publiek geweldig, zoveel publiek hebben we nog nooit gehad (zelfs niet met een thuis wedstrijd) Nog bedankt, baco brigade!!!
XXX Miranda
PS. Baco brigade (hierboven met een stukje) is mijn neef met die groep die ons geweldig stond aan te moedigen (zoetermeerders/zoebassers)
IEDEREEN speelde TOP en het voelde gewoon GOED!!
t was lekker plubliek
en iedereen had er zin in!!dus wat is het resultaat ?? WINST!!!!!!!!
alle ballen gingen super. als iemand vrij stond kreeg die meteen de bal, en schoot die dan ook RINGLOOS RAAK .. TOP!
zeker domme reactie van ronald :@ maarja ....
PS Baco Brigade bedankt voor jullie steun

egt top hoot egt gewoon geweldig!!!!!!!!!!!!!!!
ik speel gewoon de volgende keer weer mee.
ik hoop trouwens dat we voor de rest van het seizoen alles winnen.
maar natuurlijk doen we dat want ik heb vertrouwen in mijn team. nou kuzzzzzzzzzzz
mij
p.s. wie heeft er een valentijnskaart gekregen
seg maar !!!!!!!!!
vond dat zoebas niet slecht speelde maar wij hadden gewoon hun spelletjes door ... Die reactie slaat eigeluk nergens op.. Maar nu we zoebas hebben verslagen kunnen we dus ook msv aan,, k vond ook dat het wisselen nu sterk ging we werden niet echt zwakker als we wisselde dat vind ik echt groot compliment voor ons team
p.s Baco Brigade jullie waren top !! mogen wel meer naar onse wedstr komen

en nu ik nog: badankt Baco Brigaade jullie hebben zeker mee geholpen aan de winst

,, En dan nog wel met 30 puntjes... Zondag msv Hopeluk is iedereen er dan en ook fit (geld vooral voor mij) Ik heb er genoeg vertrouwen in dat we met dit team het ook in de play offs wel kunnen gaan maken (als alles zo goed gaat net zoals bij die wedstr tegen zoebas) En baco brigade moet gewoon onse vaste supporters worden maare er moeten natulak ook andere mensen komen
wij spelen toch wel beter met veel publiek
hahahaha, ik zou me ook schamen
xxxik vind het egt geweldig is egt leuk.
we hebben gewonnen.
teminste jullie hebben het gedaan.
goed hoor meiden !!!.
we gaan zo door!
volgende keer doe ik ook eeer mee.
kuzzzzzzzzzz
willemijn
heey dames
we zijn nogsteeds super blij!!

Zoebas was trots op ons

idd baco brigade moete vaste supporters worden

we moet ook wel met se allen het recor verbreken van het vorige stukje van thuis verloren van zoebas he kom op?
dfaar waren er in de 26 nu hier pas 34 of soiets.
kom op!!
maar goed gespeeld .
die fans die we hadden mogen vaker komen.
kuz willemijn

ik vond de wedstrijd ook helemaal toppie gaan!! en nu de andere wedstrijden ff dik winnen natuurlijk
doeg Zoëik las net scout van ton enne we hebben met 29 punten vorige keer verloren
en nu met 30 gewonnuh dus we zijn gewoon beter 1 punt!!! Mjah zondag msv las net ook ( ja ik lees nog wel eens wat) dat grasshoppers ervan verloren heeft maar dat een van hun betere guard gebleseerd is beter voor ons
kuszzzzz patience

hoe de wedstrijd was en hoe t met de hele club was
Zegt beer wel eens dat ze geblesseerd is en dan speelt ze tog weer meej?? nooit wat van gemerkt

ja is sow ik wil best wel eens ff wetuh hoe het was.
nou we gaan goed kuzzzzz
mijntjuh
ik begin nooit aan een wedstr als k een blessure heb

nou we zijn goed op weg naar de meeste reactie,s op een stukje

kuzzzzzzzzzzzzz
ik denk dat se het nu wel snapt

.hee we hebben een record!!!


kuzzzzzzzzz


Miran waar blijft je verslag
moet dat nou echt een verslag...
kijk maar een keer naar sportjournaal ofzo 
wij willen een verslag en ik wil hem zwart op wit
.nou we hebben nu al 54 stukjes egt vet.
steffie ik wil nog ff een stukje van jouw sien
.nou kuzzzzzzzzzz
mijnrjuh
Ben jij Johan of Die diesel die lagt ook zo raar!
????
En ik vin dat jullie goed gespeeld hebben(wisten jullie al)
Maar moes nog ff zegge
zet je naam er ff bij of kom gwoon hier niet
als je beuk kreeg lach je op andere veld van mezelf kan k zegge dan ik echt heb lope kutten had ik maar die vrijeworp geraaktjah .......hahah ik vin dat egt dom hoor.
jah maar we speelden teguh junioren beer.
en wij waren kadet aspirant en self mini

nou jah thuis winnen we wel dan gaan we heleboel publiek er bij halen en fdan winnen we.
kuzzzzzzzz
was het zo slecht dat hij er stil van werd?
maar 1 punt :@
dat betekent wel dat we de volgende x DIK gaan winnen ja tog meide!!
jammer dat hun laatste score telde .. maarja de volgende x vanaf t begin knokke en dan winnen we zeker !!
neej joh nicole hij had r vast geen tijd voor ..
hij sat overal en had vergaderingen kan vraguh of ie er nog een stukje van schrijft
en we winnen gewoon de volgende keer









