Nieuwsartikel
Dinsdag 10 Juni 2008
Breel mist veel op clinic
De Heren recreanten hebben hun jaarlijkse clinic in Braamt volbracht zonder onherstelbare schade aan te richten.
Het driedaagse evenement bestond als gebruikelijk uit sportieve hoogstandjes en ontspanning in het uitgaansleven van Doetinchem. Opmerkelijk was de terugval van Michael Breel die niet alleen de kleur in zijn haar verliest maar tevens de aandacht van vrouwen onder de veertig. Zelfs de oude vertrouwde Thérèse weigerde uit de keuken te komen voor een drankje en een praatje! Zijn til-skill werd dit jaar ook niet getest.
Wellicht aangeslagen door deze ervaring, bleef zijn prestatie bij het Kleissduiven schieten onder de maat. De Haasjes bleken te snel en bleven de hagel voor. Bij het GPS wandelen op zondagochtend, lukte het nog wel om zijn medewandelaars bij te benen, het boogschieten ging hem slechter af. Niet één maal bereikte hij zijn normale niveau en slechts de kleurenblindheid van zijn directe rivaal maakte dat hij een nipte overwinning boekte.
Zo werd het toch nog een geslaagd weekend.
Advertentie:
Reacties op dit nieuwsbericht:
jordan op Dinsdag 10 Juni 2008
Oei...
Bert op Dinsdag 10 Juni 2008
Geeft niks, Mike
Beste heer Breel, naar mijn oordeel is bovenstaand verhaal bezijden de waarheid en is schadelijk voor uw reputatie. Bij deze bied ik u mijn diensten aan.
Graag maak ik ruimte in mijn programma om deze boevenbende te ontmaskeren. Wij zullen dan niet schromen man en paard te noemen. Dit wordt een niets en niemand ontziende onthulling die zijn weerga niet kent.
Beste heer Breel. Wij feliciteren u met al uw overwinningen van afgelopen weekend en danken uw medespelers voor het besteden van een aanzienlijk budget inzake de bekers etc.
Gefeliciteerd met uw afgetekende overwinning. Ik zou graag met u kennis willen maken. Groeten, Eric (oud olympisch kampioen)
Mike. Volgend jaar in ons team?
Mijn neef is er ook mee gestopt, die rotbeesten zijn bijna niet te raken
Gelukkig hebben we de foto's nog...
Dick op Donderdag 12 Juni 2008
Valt mee dat ie het geweer nog goed vasthoudt, voor hetzelfde geld schiet ie in z'n eigen schouder.
Agent 50+ failed.
Mannen, beetje zuur he? Voorlopig ben ik een jaar lang kampioen kleissduifschieten en boogschieten. Zal jullie daar regelmatig aan herinneren.
En die Bert maar heen en weer rennen.
Mooi dat hij je niet geraakt heeft Bert.
Bert op Donderdag 12 Juni 2008
Mooi dat je dat vanuit Leiderdorp kon zien!