Laatste nieuws
  1. Wedstrijdplanning 2e helft seizoen
  2. OBAIL Detacheert sponsort inloopshirts M14
  3. Vinkestijn BugetBeheer shirtsponsor X14-1
  4. Saton Optiek Leiderdorp sponsort reclamedoek
  5. BAC Verhuur shirtsponsor van de XU10

DIT IS EEN TEST

  • rood

EINDE TEST

4 feb. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X10 2 (VR) - ABC Amigos X10 1
WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter), NF (Noë) Jongsma (Scheidsrechter)
4 feb. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X12 2 (VR) - Sportiff Grasshoppers X12 3
BF (Bo) Tdlohreg (Scheidsrechter), TJ (Thijs) Ginter (Scheidsrechter), E. (Evi) Rietkerk (Tafelofficial), T. (Tess) van der Oest (Tafelofficial)
4 feb. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 1 - Zoebas X12 2
J (Jelle) Paulides (Scheidsrechter), L.J. (Luuk) Krijger (Scheidsrechter), F. J. (Fien) Oberendorff (Tafelofficial), S. (Senna) Nederstigt (Tafelofficial)
4 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 2
M (Melanie) de Vos (Scheidsrechter), T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), S. (Siem) Schouten (Tafelofficial), B.A.J. (Ben) Herbert (Tafelofficial)
4 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp V14 1 (VR) - Zoebas V14 2 (VR)
T. (Thijs) Zoeter (Scheidsrechter), TM (Tjeerd) Hoekstra (Scheidsrechter), N. (Nehemie) Mayasi (Tafelofficial), L.L.A. (Lars) Oerlemans (Tafelofficial)
11 feb. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X10 2 (VR) - Forwodians X10 2 (VR)
WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter), NF (Noë) Jongsma (Scheidsrechter)
11 feb. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M22 1 (VR) - Vlaardingen Captains M22 1 (VR)
RJ (Renee) Wilthof (Scheidsrechter), JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), A (Anna) Mostert (Tafelofficial), L.H. (Laurens) de Vries (Tafelofficial)
11 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp VSE 1 - B.O.B. VSE 1
J.O. (Jordan) Gout (Scheidsrechter), D.Y. (Dennis) Gout (Scheidsrechter), R. (Raymond) Schijf (Tafelofficial), G (Glenn) Schijf (Tafelofficial)
11 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M20 1 - Sportiff Grasshoppers M20 2 *
Afgeschermd (Scheidsrechter), W (Wouter) Breel (Scheidsrechter)
11 feb. 18:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 1 - Cady '73 MSE 1
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), S (Simone) van Meurs (Scheidsrechter), SA (Samuel) Zevenhuizen (Tafelofficial), R.T. (Rens) Englebert (Tafelofficial)
18 feb. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X10 1 (VR) - Zoebas X10 2
WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter), L.J. (Luuk) Krijger (Scheidsrechter)
18 feb. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 3
P.T. (Pieter) Klompmaker (Scheidsrechter), T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), A.A (Aaron) Kouwen (Tafelofficial), T.W.D. (Tim) Harbrecht (Tafelofficial)
18 feb. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X12 1 - Bouncers Basketball X12 1
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), TJ (Thijs) Ginter (Scheidsrechter), A. (Arjen) Demirdas (Tafelofficial), T.L (Thommas) van Geel (Tafelofficial)
18 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 1 - DAS MSE 3
T. (Troy) Steffin (Tafelofficial), M. (Misha) Steffin (Tafelofficial)
18 feb. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M16 1 - Zoebas M16 4
B (Burhan) Gunes (Scheidsrechter), MY (Moenieb Yassine) Belaidi (Scheidsrechter), RJJQ (Shyno) Mielton (Tafelofficial), Ö. (Ömer) Demirbas (Tafelofficial)
18 feb. 18:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M18 1 - Bouncers Basketball M18 1
R. (Robin) Lovink (Scheidsrechter), S. (Simon) van Impelen (Scheidsrechter), TJ (Thiemen) Van Akker (Tafelofficial), M. (Marouan) Zaaraoui (Tafelofficial)