Laatste nieuws
  1. M22 strijdt tegen koploper…
  2. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  3. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  4. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB
  5. Start nieuwe seizoen

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

2 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp VSE 1 - BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Bloemerd Veld 3
8 nov. 20:45 uur Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 1 Cleyn Duin Veld 2
16 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp VSE 1 - River Trotters VSE 2 De Bloemerd Veld 1
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 148218141
2Lokomotief VSE 348228164
3Divine VSE 146211197
4BC Utrecht Cangeroes VSE 456244242
5BS Leiden VSE 244205223
6Sportiff Company Grasshoppers VSE 354224185
7BV Leiderdorp VSE 132128147
8LUSV Basketbal VSE 232131164
9Utrecht Bull's VSE 242179185
10River Trotters VSE 23099153
11Den Haag Seagulls VSE 130113179