Laatste nieuws
  1. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  2. Nieuwsbrief #3 verzonden
  3. Opbrengst Grote Clubactie
  4. Nieuwe reclamedoek-sponsor!
  5. Overlijdens bericht Kitty Nieuwenburg-van der Meer

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

22 feb. 15:00 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 De Bloemerd Veld 1
14 mrt. 14:00 uur River Trotters VSE 2 - BV Leiderdorp VSE 1 De Wielewaal Veld 1
15 feb.BC Utrecht Cangeroes VSE 4 - BV Leiderdorp VSE 1 Sporthal Lunetten 60 - 41
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 11324754509
2Lokomotief VSE 31322741555
3Divine VSE 11518765729
4BC Utrecht Cangeroes VSE 41518796718
5Sportiff Company Grasshoppers VSE 31618852724
6Utrecht Bull's VSE 21416693643
7LUSV Basketbal VSE 21516753710
8BS Leiden VSE 21614809843
9BV Leiderdorp VSE 1146602793
10River Trotters VSE 2134515666
11Den Haag Seagulls VSE 1142541931