Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit is ons damesteam

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

23 nov. 14:15 uur Utrecht Bull's VSE 2 - BV Leiderdorp VSE 1 Galgenwaard Veld 2
8 dec. 15:30 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Divine VSE 1 De Bloemerd Veld 1
15 dec. 19:00 uur BS Leiden VSE 2 - BV Leiderdorp VSE 1 Sportzaal Houtkwartier Veld 1
16 nov.BV Leiderdorp VSE 1 - River Trotters VSE 2 De Bloemerd 55 - 48
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 1612326227
2Divine VSE 1610309274
3BC Utrecht Cangeroes VSE 4810403376
4Lokomotief VSE 358275216
5Sportiff Company Grasshoppers VSE 388385315
6BS Leiden VSE 266324309
7BV Leiderdorp VSE 166280292
8Utrecht Bull's VSE 264292290
9LUSV Basketbal VSE 242168206
10River Trotters VSE 262242302
11Den Haag Seagulls VSE 170245442