Laatste nieuws
  1. Uitnodiging ALV
  2. VOORLOPIG GEEN BASKETBALL MEER IN COMPETITIEVERBAND
  3. Update corona-maatregelen
  4. Impressie wedstrijden 26 sept ’20
  5. Grote Clubactie gestart…

Dit is ons damesteam 2

Een jong team met enkele ervaren speelsters. Ze weten wat ze kunnen en “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 19.30 u en 21.00 u

Trainers/coaches: Margo Koole en Simone van Meurs

Klasse/poule: 2e klasse / poule B

14 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp VSE 2 - HBV The Jumpers VSE 1 De Bloemerd Veld 1
22 nov. 12:45 uur BC Utrecht Cangeroes VSE 6 - BV Leiderdorp VSE 2 Sporthal Lunetten veld 2
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1MSV Basketbal VSE 1510348205
2Zoebas VSE 258254194
3BS Leiden VSE 346178154
4Klipperstars VSE 156203204
5Lokomotief VSE 334162116
6Westland Stars VSE 144181200
7CobraNova VSE 252214253
8HBV The Jumpers VSE 12058140
9BC Utrecht Cangeroes VSE 630133177
10BV Leiderdorp VSE 240139227