Laatste nieuws
  1. Toyota Van Haasteren nieuw sponsor reclamedoek
  2. Nauta Maritiem: nieuwe reclamedoeksponsor
  3. Contributie verhoogd, facturen zijn gemaild…
  4. De trainingen beginnen weer!!!
  5. Belangrijk: ALV op woensdag 24 aug.

Dit is ons damesteam 1

Een jong team: een mix van de V20 en VSE-1. Ze “strijden” tot de laatste minuut van de wedstrijd voor een goede uitslag.

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 19.30 u en 21.00 u en op donderdag tussen 20.00 u en 21.30 u

Trainers/coaches: Simone van Meurs / Reinier Hereur

Klasse/poule: 3e klasse

3 dec. 17:00 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Blue Drakes VSE 1 De Bloemerd Veld 3
9 dec. 19:15 uur EBV Baros VSE 3 - BV Leiderdorp VSE 1 Woudestein Veld 1
17 dec. 17:00 uur BV Leiderdorp VSE 1 - Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 De Bloemerd Veld 3
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BV Leiderdorp VSE 1714402214
2B.O.B. VSE 1814457221
3EBV Baros VSE 3812417307
4Utrecht Bull's VSE 4710306250
5CBV Binnenland VSE 478360303
6Hurricanes VSE 276362271
7BV Squirrels VSE 176247308
8New Stars VSE 276179269
9Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 176297323
10Blue Drakes VSE 174222296
11River Trotters VSE 382267318
12S.B.U. VSE 480124560