Laatste nieuws
  1. M22 strijdt tegen koploper…
  2. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  3. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  4. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB
  5. Start nieuwe seizoen

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.30 u en 22.00 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

placeholder
26 okt. 14:15 uur Westland Stars MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 1 Westlandhal Veld 2
2 nov. 18:30 uur BV Leiderdorp MSE 1 - EBV Baros MSE 2 De Bloemerd Veld 1
10 nov. 13:30 uur BV Oegstgeest MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1 Sporthal De Cuyl Veld 1
16 nov. 18:30 uur BV Leiderdorp MSE 1 - LUSV Basketbal MSE 2 De Bloemerd Veld 3
19 okt.BV Leiderdorp MSE 1 - Punch MSE 358 - 61
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Punch MSE 3510336290
2Lokomotief MSE 348369201
3EBV Baros MSE 236237150
4HBV The Jumpers MSE 246235216
5Cady '73 MSE 276406529
6LUSV Basketbal MSE 244256241
7Westland Stars MSE 254263287
8Bouncers Basketball MSE 254248272
9BV Oegstgeest MSE 154287336
10BV Leiderdorp MSE 142210218
11Silvertown Lions MSE 152265319
12Zoebas MSE 150272325