Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.30 u en 22.00 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

placeholder
8 dec. 17:15 uur BV Leiderdorp MSE 1 - Lokomotief MSE 3 De Bloemerd Veld 1
13 dec. 21:00 uur Silvertown Lions MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1 De Meent Veld 2
10 nov.BV Oegstgeest MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 155 - 37
16 nov.BV Leiderdorp MSE 1 - LUSV Basketbal MSE 263 - 67
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Lokomotief MSE 3712606386
2EBV Baros MSE 2712531396
3Punch MSE 3912576584
4Bouncers Basketball MSE 2810436430
5HBV The Jumpers MSE 278389415
6BV Oegstgeest MSE 188454478
7Cady '73 MSE 298511635
8LUSV Basketbal MSE 276428427
9Silvertown Lions MSE 186431455
10Zoebas MSE 196545565
11Westland Stars MSE 296476545
12BV Leiderdorp MSE 182418485