Laatste nieuws
  1. Contributie verhoogd, facturen zijn gemaild…
  2. De trainingen beginnen weer!!!
  3. Belangrijk: ALV op woensdag 24 aug.
  4. Elles Tisseur overleden
  5. 23 april… Koningsfeest bij BVL!!!

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.00 u en 21.30 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

29 okt. 18:00 uur Cady '73 MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1 Sporthal De Lijster Veld 2
5 nov. 16:45 uur BV Leiderdorp MSE 1 - MSV Basketbal MSE 2 De Bloemerd Veld 1
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Almere Pioneers MSE 224141106
2Cady '73 MSE 134219197
3CobraNova MSE 3127774
4Zoebas MSE 2126765
5BV Leiderdorp MSE 122133109
6BV Alphia MSE 122130126
7DAS MSE 322118135
8BV Oegstgeest MSE 132185189
9MSV Basketbal MSE 2104965
10EBV Baros MSE 530162215