Laatste nieuws
  1. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  2. Nieuwsbrief #3 verzonden
  3. Opbrengst Grote Clubactie
  4. Nieuwe reclamedoek-sponsor!
  5. Overlijdens bericht Kitty Nieuwenburg-van der Meer

Dit zijn de Heren 1

De meeste spelers van dit team spelen al vele jaren met elkaar. Veel drive en energie!

Trainingsmomenten: op dinsdagavond tussen 20.30 u en 22.00 uur

Trainer/coach: Niels Wallaard / Ed de Kler

Klasse/poule: 2e klasse / poule A

placeholder
22 feb. 16:45 uur BV Leiderdorp MSE 1 - Westland Stars MSE 2 De Bloemerd Veld 1
29 feb. 12:15 uur EBV Baros MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 1 Woudestein Veld 2
6 mrt. 21:00 uur Cady '73 MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 1 Sporthal De Lijster Veld 2
14 mrt. 16:45 uur BV Leiderdorp MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1 De Bloemerd Veld 3
21 mrt. 13:00 uur LUSV Basketbal MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 1 U.S.C. Veld 1
15 feb.Punch MSE 3 - BV Leiderdorp MSE 151 - 59
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Lokomotief MSE 316281294915
2EBV Baros MSE 215261109815
3BV Oegstgeest MSE 11620926879
4Westland Stars MSE 21616908929
5Punch MSE 31514862913
6LUSV Basketbal MSE 21514908903
7Cady '73 MSE 216149781174
8Silvertown Lions MSE 11512812919
9Bouncers Basketball MSE 21612839919
10BV Leiderdorp MSE 11410773840
11Zoebas MSE 1 *1610912947
12HBV The Jumpers MSE 21610826994