Laatste nieuws
  1. De trainingen beginnen weer!!!
  2. Belangrijk: ALV op woensdag 24 aug.
  3. Elles Tisseur overleden
  4. 23 april… Koningsfeest bij BVL!!!
  5. Nieuwe reclamedoeksponsor

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 20.00 u tot 21.30 u

Trainers/coaches: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule B

25 sep. 16:30 uur CobraNova MSE 4 - BV Leiderdorp MSE 2 Forum Kwadraat Veld 2
1 okt. 18:30 uur BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 3 De Bloemerd Veld 1
8 okt. 14:30 uur LUSV Basketbal MSE 2 - BV Leiderdorp MSE 2 U.S.C.
15 okt. 16:45 uur BV Leiderdorp MSE 2 - Sportiff Grasshoppers MSE 2 De Bloemerd
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1B.O.B. VSE 12413748
2EBV Baros VSE 32413149
3BV Leiderdorp VSE 12410958
4BV Squirrels VSE 1249781
5CBV Binnenland VSE 4229478
6Utrecht Bull's VSE 4226986
7New Stars VSE 2225673
8Blue Drakes VSE 1102432
9Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1103443
10Hurricanes VSE 2207082
11River Trotters VSE 3204576
12S.B.U. VSE 42029189