Laatste nieuws
  1. Protocol buiten basketball
  2. Stand van zaken: afronden seizoen en voorbereiden van het nieuwe
  3. Wedstrijden en trainingen per direct AFGELAST
  4. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  5. Nieuwsbrief #3 verzonden

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 19.30 u tot 21.00 u

Trainer/coach: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule A

placeholder
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BV Alphia MSE 117301097817
2Lokomotief MSE 4192811711009
3Jump MSE 11624970723
4Westland Stars MSE 317241008876
5S.B.U. MSE 318221127995
6Punch MSE 41718890823
7Zoebas MSE 21614800856
8DAS MSE 41612781900
9BS Leiden MSE 418129401085
10BV Leiderdorp MSE 2168654847
11HBV The Jumpers MSE 31788241073
12LUSV Basketbal MSE 3174676934