Laatste nieuws
  1. 1e nieuwsbrief verzonden
  2. M22 strijdt tegen koploper…
  3. Schoolbasketbaltoernooi 2019
  4. Sport doet iets met je, wat doet het met jou?
  5. BVL kandideert Joop Brakenhoff voor functie voorzitter NBB

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 19.30 u tot 21.00 u

Trainer/coach: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule A

placeholder
23 nov. 14:30 uur Jump MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 2 De Schelft Veld 1
8 dec. 15:30 uur BV Leiderdorp MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 3 De Bloemerd Veld 3
14 dec. 14:00 uur HBV The Jumpers MSE 3 - BV Leiderdorp MSE 2 't Zandje Veld 1
16 nov.BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 343 - 48
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1BV Alphia MSE 1714520351
2Punch MSE 4914525422
3Lokomotief MSE 4712433364
4Westland Stars MSE 3812478430
5Jump MSE 1812503381
6S.B.U. MSE 3912613504
7DAS MSE 4106530621
8BS Leiden MSE 484406502
9Zoebas MSE 284405467
10BV Leiderdorp MSE 284373455
11HBV The Jumpers MSE 362291412
12LUSV Basketbal MSE 380373541