Laatste nieuws
  1. Wedstrijdplanning 2e helft seizoen
  2. OBAIL Detacheert sponsort inloopshirts M14
  3. Vinkestijn BugetBeheer shirtsponsor X14-1
  4. Saton Optiek Leiderdorp sponsort reclamedoek
  5. BAC Verhuur shirtsponsor van de XU10

Dit zijn de Heren 2

Een jong en gedreven team! Ambitie, snelheid en energie zijn typerend voor deze mannen. Geven niet op en strijden tot de laatste minuut voor de overwinning.

Trainingsmomenten: op donderdagavond 20.00 u tot 21.30 u

Trainers/coaches: Peter Kanbier / Wichard Jacobi

Klasse/poule: 3e klasse / poule B

11 feb. 14:30 uur BS Leiden MSE 4 - BV Leiderdorp MSE 2 Sportzaal Houtkwartier Veld 1
18 feb. 15:15 uur BV Leiderdorp MSE 2 - Westland Stars MSE 3 De Bloemerd Veld 1
4 mrt. 15:30 uur Punch MSE 6 - BV Leiderdorp MSE 2 Sportcentr.TU Delft Veld 1
4 feb.BV Leiderdorp MSE 2 - LUSV Basketbal MSE 243 - 30
# team gespeeld punten scores voor scores tegen
1Sportiff Grasshoppers MSE 21224818563
2BV Leiderdorp MSE 21218723540
3BS Leiden MSE 41418879781
4Lokomotief MSE 41216717543
5LUSV Basketbal MSE 21416765662
6BV Oegstgeest MSE 21114665541
7Westland Stars MSE 3128581653
8Punch MSE 5116548664
9Punch MSE 6116405581
10DAS MSE 484393469
11CobraNova MSE 41305101007