Laatste nieuws
  1. Nipte winst van M22 tegen Blue Drakes
  2. Nieuwsbrief #3 verzonden
  3. Opbrengst Grote Clubactie
  4. Nieuwe reclamedoek-sponsor!
  5. Overlijdens bericht Kitty Nieuwenburg-van der Meer

Zaaltaken

Hieronder vind je een overzicht van de zaaltaken. Meer informatie over zaaltaken vind je hier,

22 feb. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M22 1 (VR) - Goba M22 1
ME (Mylou) Roos (Scheidsrechter), JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), E (Elisabeth) Koivisto (Tafelofficial), P (Petra) Eggermont (Tafelofficial)
22 feb. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 3
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), PTJ (Paul) Broers (Scheidsrechter), T (Thijn) Van Cleef (Tafelofficial), K. (Koen) Mostert (Tafelofficial)
22 feb. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 2 (VR) - Woodpeckers M18 2 (VR) *
R. (Raymond) Schijf (Scheidsrechter), M (Marco) van Winkel (Scheidsrechter), YS (Yannick) Wilthof (Tafelofficial), C (Cyril) Eck (Tafelofficial)
22 feb. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 1 - Westland Stars MSE 2
T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), RJ (Renee) Wilthof (Tafelofficial), SE (Sterre) Kruijsen (Tafelofficial)
8 mrt. 12:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 1 - BS Leiden X12 5 (VR)
MI (Milan) Schellekens (Scheidsrechter), MJ (Menno) Roos (Scheidsrechter)
8 mrt. 13:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M18 2 (VR) - Green Eagles M18 1 (VR)
WS (Wessel) Roos (Scheidsrechter), IA (Ibi) Kuranga (Scheidsrechter), THR (Thijmen) Zilverentant (Tafelofficial), B. (Bram) van der Plas (Tafelofficial)
8 mrt. 13:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X14 2 - Blue Arrows X14 2
I (Isabelle) De Meijere (Scheidsrechter), P (Jotta) Setzos (Scheidsrechter), SA (Samuel) Zevenhuizen (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
8 mrt. 15:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - Punch MSE 4 *
LL (Lotte) Broers (Scheidsrechter), T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), NF (Noë) Jongsma (Tafelofficial), MM (Matthijs) Berg (Tafelofficial)
8 mrt. 15:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M16 1 (VR) - Zoebas M16 3
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), LL (Lotte) Broers (Scheidsrechter), S (Stijn) Labordus (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
8 mrt. 17:15 uur
De Bloemerd Veld 3
Bv Leiderdorp V18 1 (VR) - DAS V18 1
II (Ihaab) Kanbier (Scheidsrechter), MW (Maarten) Speerstra (Scheidsrechter), CR (Chris) Wals (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
14 mrt. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X14 3 - Hurricanes X14 2
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), F (Fien) van der Kooij (Scheidsrechter), M (Marit) de Koster (Tafelofficial), LA (Liz) Van Kooij (Tafelofficial)
14 mrt. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
Bv Leiderdorp V18 1 (VR) - Helmink Heroes Zwijndrecht V18 1 *
R. (Robin) Lovink (Scheidsrechter), R (Ruben) Verdoorn (Scheidsrechter), LB (Luuk) Noé (Tafelofficial), N. (Nuna) N.L. Neumann (Tafelofficial)
14 mrt. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1
T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), THR (Thijmen) Zilverentant (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
14 mrt. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 1 - Cady '73 M18 2
R. (Reinier) Heruer (Scheidsrechter), P.T. (Pieter) Klompmaker (Scheidsrechter), CAM (Calvin) Boer (Tafelofficial)