Laatste nieuws
  1. Contributie verhoogd, facturen zijn gemaild…
  2. De trainingen beginnen weer!!!
  3. Belangrijk: ALV op woensdag 24 aug.
  4. Elles Tisseur overleden
  5. 23 april… Koningsfeest bij BVL!!!

Zaaltaken

Hieronder vind je een overzicht van de zaaltaken. Meer informatie over zaaltaken vind je hier,

8 okt. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M16 1 - De Dunckers M16 3
W (Wouter) de Koster (Scheidsrechter), AH (Anton) Groot (Scheidsrechter)
8 okt. 15:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M22 1 (VR) - Cady '73 M22 2
M (Melanie) de Vos (Scheidsrechter), R (Ronald) van der Meel (Scheidsrechter), A.Z. (Zidane) Kanbier (Tafelofficial), S. (Shyam) Navarro Oviedo (Tafelofficial)
8 okt. 17:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 1 - SVO Basketball M18 1
THP (Thijs) van Wijngaarden (Scheidsrechter), S (Stan) Hagele (Scheidsrechter), RJ (Renee) Wilthof (Tafelofficial)
8 okt. 18:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M20 1 - BS Leiden M20 2
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), D (Dewi) de Vos (Scheidsrechter)
15 okt. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X10 1 (VR) - BS Leiden X10 3
WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter), S (Sven) Hillebrand (Scheidsrechter)
15 okt. 13:15 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 1 - MSV Basketbal X12 1
JW (Jaap) de Kok (Scheidsrechter), R.T. (Rens) Englebert (Scheidsrechter)
15 okt. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X12 2 (VR) - Sportiff Grasshoppers X12 3
WA (Wietse) Koster (Scheidsrechter), YS (Yannick) Wilthof (Scheidsrechter)
15 okt. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp M20 1 - Goba M20 1
WS (Wessel) Roos (Scheidsrechter), AR (Arend) Raats (Scheidsrechter), J.B. (Jelte) van der Meij (Tafelofficial), J.G.P. (Jasper) Willard (Tafelofficial)
15 okt. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X14 1 - BS Leiden X14 4
M (Melanie) de Vos (Scheidsrechter), S (Stijn) Labordus (Scheidsrechter), B. (Berrin) Doganyigit (Tafelofficial), B. (Batoel) El Aroud (Tafelofficial)
15 okt. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - Sportiff Grasshoppers MSE 2
R (Ronald) van der Meel (Scheidsrechter), T (Ton) Paulides (Scheidsrechter), TJ (Thijs) Ginter (Tafelofficial), L.J. (Luuk) Krijger (Tafelofficial)
15 okt. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp VSE 1 - Hurricanes VSE 2
BF (Bo) Tdlohreg (Scheidsrechter), M (Melanie) de Vos (Scheidsrechter), A. (Aydin) Akgöz (Tafelofficial), V.J. (Vigo) Holtkamp (Tafelofficial)
15 okt. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 2 - Bouncers Basketball M18 1
MW (Maarten) Speerstra (Scheidsrechter), K. (Koen) Mostert (Scheidsrechter), D. (Duncan) Korbee (Tafelofficial), K.T. (Kenan) Karakas (Tafelofficial)
29 okt. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X10 1 (VR) - Almere Pioneers X10 1
29 okt. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X12 1 - BS Leiden X12 4
29 okt. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X12 2 (VR) - Zoebas X12 3
29 okt. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M18 2 - Zoebas M18 1
29 okt. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp X14 1 - BV Oegstgeest X14 2
29 okt. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - BS Leiden MSE 4
5 nov. 13:30 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp X12 1 - Forwodians X12 1 (VR)
5 nov. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 3
BV Leiderdorp M16 1 - Green Giants M16 1
5 nov. 15:00 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 2 - Punch MSE 6
5 nov. 16:45 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp MSE 1 - MSV Basketbal MSE 2
5 nov. 18:30 uur
De Bloemerd Veld 1
BV Leiderdorp VSE 1 - BV Squirrels VSE 1